Hakkımızda

Yakamoz Danışmanlık Kurumsal

Yakamoz Danışmanlık, olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz sektörde bizim için en önemli unsur müşteri memnuniyetidir. Müşterilerine kaliteli hizmet sunumunu temel ilke edinmiş olan firmamız bunu gerçekleştirebilmek amacıyla işinde profesyonel güler yüzlü personelleri ve şirket yetkilileri ile müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacı ile çalışmakta tüm olanaklarını seferber etmektedir.

Yakamoz Danışmalık her zaman yanınızda...

"Yakamoz Danışmanlık"'a bir sorunuz mu var? "Yakamoz Danışmanlık"'tan bir hizmetmi almak istiyorsunuz? veya yabancı uyruklusunuz ve "Yakamoz Danışmanlık"'ın hizmetleri ile ilgili bilgi mi almak istiyorsunuz? İster "Yakamoz Danışmanlık"'tan hizmet alın, isterse "Yakamoz Danışmanlık" ekibine katılmak isteyin, bize mutlaka ulaşın, bir telefon kadar yakınız...

"Yakamoz Danışmanlık"a www.yakamozdanismanlik.com adresinden ulaşabilirsiniz...

İşinde uzman kadromuz ve tecrübeli personelimizle %100 Sonuç %100 Memnuniyet

Misyon

Yakamoz Danışmanlık, Amacımız Türkiye'de yaşayan yabancı uyruklu kişilerin sorunlarını çözerken, aynı zamanda Türkiye'deki mevcut alanındaki uzman yabancı uyruklu kişilere ihtiyacı olan Türk vatandaşlarını buluşturup güvenilir hizmet sunmaktır.

Vizyon

Yakamoz Danışmanlık, Müşterilerimizin profesyonel, güvenli, mutlu hizmet almasını sağlayıp, ileriye dönük farklı projelerde kendimizi geliştirmek.